Dünya fuarlarına ‘Gedik Kaynak’ damgası

0
Gedik Kaynak, son üç ayda başta Cezayir ve Suudi Arabistan olmak üzere katıldığı uluslararası fuarlara damgasını vurdu. Kaynak ürün ve ekipmanları ile dünya sanayicilerinin büyük beğenisini toplayan firmanın standları ziyaretçi akınına uğradı. Fuarlarda sektörün önde gelen firmalarıyla da buluşan Gedik Kaynak, Birleşik Arap Emirlikleri’nde ise teknoloji eğitimleri verdi.

Türkiye’de kaynak sektörünün lider kuruluşları arasında yer alan Gedik Kaynak, ürünleriyle dünya çapında büyük beğeni topluyor. Özellikle uluslararası fuarlarda ilgi odağı olan şirket, bu programlar aracılığıyla sektörün önde gelen firmalarıyla da buluşma imkanını yakalıyor. Son üç ayda sektörün büyük önem verdiği fuarlarda yer alan Gedik Kaynak, eğitim faaliyetlerini de uluslararası düzeyde sürdürüyor. Bunun son örneği geçtiğimiz ay (Mayıs 2017) Birleşik Arap Emirlikleri’nde gerçekleştirildi. Alanında önde gelen prestijli şirketleri ziyaret eden Gedik Kaynak, sanayicilere “Flux Cored Welding Technology” başlığı altında eğitimler verdi.

Söz konusu programlarıGedik Kaynak, Cezayir Batimatec 2017 Fuarı n ilki, 23-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Cezayir Batimatec 2017 Fuarı oldu. Gedik Kaynak, Cezayir’deki Yapı İnşaat Teknolojileri Fuarı’nda sektörün önde gelen firma temsilcileri ile bir araya geldi. 1000’in üzerinde katılımcının yer aldığı fuarda şirket, GeKa, GeKaTec ve GeKaMac markalı kaynak ürün ve ekipmanları ile yer aldı.

BÜYÜKELÇİ’DEN GEDİK STANDINA ZİYARET

Yeni işbirliği fırsatlarını değerlendirme noktasında bölgenin önemli uluslararası yapı inşaat expolarından biri olan Batimatec 2017’de Gedik Kaynak ürünleri katılımcıların büyük ilgisini gördü. Fuarda Türkiye’nin Cezayir Büyükelçisi Mehmet Poroy ve Cezayir Dışişleri Bakanı Lamamra Ramtane de Gedik Kaynak standını ziyaret etti.

RİYAD’DA FABEX RÜZGARI

Gedik Kaynak FABEX 2017 Fuarı’nda da sektörün önde gelen firmalarıyla buluştu. 30 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde düzenlenen Fabex 2017 Endüstri Fuarı’na katılan şirket, standında ziyaretçilerini ağırladı. Gedik Kaynak, fuarda Suudi Arabistan’da sektörün önde gelen ve aynı zamanda bölgedeki distribütör firmalarından biri olan Abdullah A. Al-Barrak & Sons Co. (ABIS) ile beraber yer aldı.

Bölgenin en önemli uluslararası expolarından biri sayılan fuarda Gedik Kaynak, yüzde 100 yerli GeKa, GeKaTec markalı kaynak elektrotları, kaynak telleri, özlü tel, toz altı kaynak teli ve tozu gibi kaynak saf malzemeleri ve GeKaMac markalı kaynak makineleri ile katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

EYLÜL’DEKİ DURAK ALMANYA

Uluslararası fuarlarla ilgili programın önümüzdeki durağını ise Almanya oluşturuyor. Schweissen&Schneiden 2017 Metal İşleme Teknolojileri Fuarı’na katılmaya hazırlanan Gedik Kaynak, 25-29 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinden düzenlenecek Metal İşleme Teknolojileri fuarında ziyaretçilerini ağırlayacak. Firma, kaynak ürün ve ekipmanlarının yanı sıra GeKaRobot markası altında gerçekleştirilen Endüstri 4.0 ve robotik hizmetleri de sergileyecek.

Share.

About Author

Leave A Reply

'