FLAM BRÜLÖR

0

Şirketimiz Isıtma Sektöründe Faaliyet göstermekte olup, Bayrampaşa, İstanbul’da bulunan üretim tesislerinde gaz , sıvı , gaz ve sıvı yakıtlı brülörler üretmektedir. Sektördeki 25 Yıllık deneyimimizle ilk günkü heyecan ve özveri ile devam etmekteyiz. Bu bağlamda kadromuzu genişletme çalışmalarımız devam etmektedir.

Gaz Brülörlerinde TSE, CE Tasarım Modülü, CE Üretim Modülü, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikalarına sahiptir ve pazara satışları devam etmektedir. Motorin-Gaz Çift Yakıtlı Brülörlerde CE Tasarım Modülü, CE Üretim Modülü, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikalarına Sahiptir ve CE Sertifikası ile kabulü yapılabilen Projelere Satışı devam etmektedir.

Brülörlerimiz 1 kademeli, 2 kademeli, mekanik ve elektronik (o2 – co trim) modülasyonlu çalışma şekillerine göre monoblok ve duo block olarak üretilmektedir. Brülörlerimizin Kapasite Aralığı Min.80 Max.35.000 kW’ dır. Brülörlerimizin Üzerinde kullanılan gas ve elektrik kompenentleri uluslar arası pazarlarda kabul görmüş Siemens, Dungs, Moller, Lamtec gibi Markalardır.

Şirketimiz; merkezi İngiltere’ de bulunan, Enertech grup bünyesinde faaliyet gösteren GİERSCH GmbH Firmasına, 2800 kW/h  kapasitenin üzerindeki brülörleri, kendi markalarına üretip, Almanya’ ya İhracatını gerçekleştirmektedir. Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Belarus ve Ürdün gibi Asya ülkelerine satışlarımız devam etmektedir.

Geniş ürün gamımız ile sıcak su kazanları, kızgın su kazanları, buhar kazanları, kızgın yağ kazanları, boya fırınları, kurutma fırınları vs. gibi domestik ve endüstriyel sistemlere uyumlu brülörler üretmekteyiz. Brülörlerimiz yüksek basınçlı fanı sayesinde yüksek yanma odası ve baca direnci karşısında verimli çalışmaktadır. Özel tasarım karıştırıcı sayesinde uygun hava-yakıt karışımı elde ederek başta azot oksit (NOx) gazları olmak üzere gaz emilim miktarını minimize etmektedir.

Referanslarımızdan bazıları: Kocaeli Hyundai Fabrikası, Ankara İncek Milletvekilleri Konutları 2. Etap, İstanbul Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Bandırma 6. Ana Jet Üs Komutanlığı, Ankara PTT Genel Müdürlüğü, Sakarya Bş.Bld. Erenler Kentsel Dönüşüm, Azerbaycan Seralar vs. kamu ve özel projelere satışımız gerçekleşmiştir.

Etkin ve deneyimli servis teşkilatımız ile Türkiye’nin dört bir yanında 7/24 kesintisiz servis hizmetleri vermekteyiz.

flam-logo-inglzce

Share.

About Author

Leave A Reply