İşte Proses Emniyeti Sempozyumu’nun programı

0
Proses Emniyeti Sempozyumu ve Sergisi’ne sayılı günler kaldı. 9-10 Nisan’da Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilecek sempozyumun 5 oturumdan oluşan programı da netleşti. Seveso III Direktifi ve bu kapsamda yeni çıkan yönetmeliğin ağırlıklı olarak konuşulacağı programda, Basınçlı Kaplar ve Endüstride Dijital Dönüşüm üzerinde de durulacak. Bakanlıklardan temsilcilerin yanı sıra ulusal ve uluslararası düzeyde katılımcı firmaların uzmanları da sunumlarını gerçekleştirecek. 10 Nisan’daki 5. oturumun ardından sempozyum yine önemli bir panelle sona erecek. Burada, “Proses Emniyeti’nde Gelecekte Bizi Neler Bekliyor?” sorusuna cevap aranacak.

Kontrol Medya Grubu’nun, Kocaeli Sanayi Odası ile birlikte düzenlediği Proses Emniyeti Sempozyumu ve Sergisi, 9-10 Nisan’da kapılarını açıyor. Bu yıl 3’ncüsü gerçekleştirilecek organizasyon, Bilişim Vadisi’nde konuklarını ağırlayacak. Ulusal ve uluslararası düzeyde dev firmaların katıldığı sempozyum, mevzuat yapıcıları, denetçileri, sektör çalışanlarını, eğitimcileri, ürün ve hizmet girişimcilerini, belgelendirme kuruluşlarını tek çatı altında topluyor.

62 sergi standı ve 2000 katılımcının yer alacağı organizasyonda sempozyum programı da netleşti. Seveso III Direktifi’nin ve bu kapsamda Mart 2019 başında güncellenen yeni yönetmeliğin ağırlıklı olarak tartışılacağı programda, Basınçlı Kaplar ve Endüstride Dijital Dönüşüm konuları da ele alınıyor. Bakanlıklardan temsilcilerin, akademisyenlerin ve katılımcı firmaların uzmanlarının sunumlarıyla katkı sağladığı sempozyum, “Proses Emniyeti’nde Gelecekte Bizi Neler Bekliyor?” başlıklı panelle sona eriyor.

İşte Proses Emniyeti Sempozyumu’nun 2 gün ve 5 oturumdan oluşan programı:

Proses Emniyeti Sempozyumu

Share.

About Author

Leave A Reply