WIN Eurasia fuarları güçlerini birleştirdi

0
Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından düzenlenen imalat endüstrisinin iki önemli etkinliği, WIN Eurasia Metalworking ve WIN Eurasia Automation, güçlerini birleştirme kararı aldı. Ziyaretçi ve katılımcılarından gelen yoğun talep doğrultusunda alınan karar, 2018’de uygulamaya geçirilecek. “Birlikten Kuvvet Doğar” mottosuyla sektörün tüm bileşen ve aktörleri, 15- 18 Mart 2018 tarihleri arasında WIN Eurasia çatısı altında bir araya gelecek.

2007-2017 yılları arasında iki ayrı fazda düzenlenen WIN Eurasia Fuarları, TÜYAP Fuar ve Kongre alanının da artan kapasitesiyle önümüzdeki yıl itibariyle yeniden birlikte organize edilecek. 6 fuar, 3000 katılımcı ve 150 bin ziyaretçiyi tek bir çatı altında buluşturacak olan WIN Eurasia, katılımcı ve ziyaretçileri için zaman ve bütçe açısından da önemli bir tasarruf sağlayacak. Ziyaretçiler, çok daha fazla ürün grubuna tek bir alanda kolayca ulaşma şansı elde ederken, katılımcılar da fuar boyunca çok daha fazla yerli ve uluslararası ziyaretçiyle bir araya gelebilecek. Ayrıca, bir fuarın katılımcılarının diğer 6 fuar için potansiyel müşteri olma durumundan hareketle, WIN Eurasia 2018, 6 fuarı tek bir çatı alanda buluşturarak, çok daha fazla iş bağlantısına imkan sağlayacak.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından düzenlenen imalat endüstrisinin iki önemli etkinliği WIN Eurasia Metalworking ve WIN Eurasia Automation, 15- 18 Mart 2018 tarihleri arasında birleştirilerek yapılacak. Ziyaretçi ve katılımcılarından gelen yoğun talep doğrultusunda alınan güç birliği kararı “Birlikten Kuvvet Doğar” mottosuyla hayata geçirilecek. Sektörün tüm bileşen ve aktörleri WIN Eurasia çatısı altında toplanacak.

DAHA FAZLA VERİM, DAHA ÇOK KAZANÇ

WIN Eurasia fuarlarının yeniden birlikte organize edilmesinin sektör adına önemli bir etkileşimi açığa çıkaracağını vurgulayan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

“Bizler, katılımcı ve ziyaretçilerimizin görüş ve taleplerine her zaman çok önem verdik. Onlar için en verimli iş ortamının yaratılması konusunda daima çaba gösterdik. Hem katılımcılarımız hem de ziyaretçilerimiz iki ayrı fazda düzenlenen WIN Eurasia Fuarlarının birleşmesi yönünde yoğun bir talep gösterdi. Yaptığımız değerlendirmeler sonucunda, birbiriyle yakından ilgili  sektörleri kapsayacak tek bir etkinliğin önemli bir sinerji yaratacağı görüşünde birleştik. Uygun koşulların oluşması ile 2018’de bu projemizi hayata geçirebilecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. WIN Eurasia – World of Industry 2018, üretim süreçlerinde birbiriyle ilişkili tüm ürün ve hizmetleri tek bir çatı altında bir araya getirecek. Ziyaretçilerini, çok daha fazla ürün, çok daha fazla marka, çok daha fazla katılımcı ile buluşturacak. İnanıyoruz ki güçlerini birleştiren iki WIN’den doğacak yeni enerji, katılımcı ve ziyaretçilerimiz için çok daha yüksek bir verim, çok daha yüksek bir kazanç ortaya koyacak.”

İMALAT SANAYİİNE 360 DERECE BAKIŞ

15-18 Mart 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yeni yüzüyle kapılarını açmak için hazırlıklarına şimdiden başlayan WIN Eurasia – World of Industry -kapsamındaki 6 ticaret fuarı, imalat endüstrisine yönelik 360 derecelik bakış açısı sağlayacak. Etkinlikte, geleceğin fabrikaları için gerekli tüm ekosistem tek bir çatı altında sunulacak. Böylelikle ziyaretçiler, yeni nesil sac işleme ve kaynak teknolojilerinden yüzey işlem teknolojilerine; otomasyon teknolojilerinden elektrik ve elektronik sistemlere, hidrolik-pnomatik teknolojilerinden iç lojistiğe, imalat sanayii için A’dan Z’ye tüm çözümleri tek bir çatı altında deneyimleme fırsatı elde edecek.

ENDÜSTRİ 4.0 İÇİN EN DOĞRU ADRES

Otomasyon, dijitalleşme, şeylerin interneti, arttırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmelerin endüstri dünyasında büyük değişimlere yol açtığı ve Endüstri 4.0 olarak adlandırılan yeni bir döneme işaret ettiği günümüzde; fabrikalar büyük bir dönüşümün eşiğinde yer alıyor. Yıllardan beri, endüstride yaşanan gelişmelerin sergilendiği ilk etkinlik olma özelliği taşıyan WIN Eurasia Fuarları ise bu dönüşümde firmalara öncülük etmeye hazırlanıyor. Bu nedenle, üretim süreçlerinin optimizasyonu için geleceğe dönük yatırımlar yapmayı hedefleyen ziyaretçilerin binlerce ürüne kolayca ulaşabilecekleri WIN Eurasia – World of Industry, tüm satın alma kararlarını etkileyecek yılın en önemli ticari etkinliği olarak öne çıkmaya hazırlanıyor.

WIN EurasiaİŞTE TEK ÇATI ALTINDA TOPLANAN 6 FUAR

Metalworking EURASIA – Uluslararası Sac İşleme, Metal Kesme ve Şekillendirme Teknolojileri Fuarı

Surface Technology EURASIA – Uluslararası Yüzey İşleme Teknolojileri Fuarı

Welding EURASIA – Uluslararası Birleştirme, Kaynak ve Kesme Teknolojileri Fuarı

IAMD EURASIA – Integrated Industry, Motion and Drives Fuarı

Electrotech EURASIA – Uluslararası Enerji, Elektrik ve Elektronik Fuarı 2017

CeMAT EURASIA – Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme ve İç Lojistik Fuarı

Share.

About Author

Leave A Reply