Bakım İstanbul Sempozyumu

Bakım İstanbul, endüstriyel bakım konusunda Türkiye’deki tüm tesis ve fabrikaların lider iş platformudur.

Sempozyum Kaynağınız

Kontrol Medya

Endüstriyel Çevre ve Atıksu Sempozyumu

Endüstriyel Çevre ve Atıksu Sempozyumu’nda gelişmekte olan ülkelerde sağlığın korunması, yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve ekonomik düzeyin yükseltilmesi için geliştirilmesi ve verimliliğin arttırılması için yapılan incelemeler ve sektörün önde gelen firmaların buluşturulması hedeflenmektedir.

Proses Emniyet Sempozyumu

Proses Emniyetinde; tehlikeli kimyasal maddelerin kontrolsüz şekilde ortama yayılması, sızması ve bu sebepten olabilecek her türlü patlama, enerji yayılımı, toksik etki, çevresel etki potansiyelinin önlenmesi ve/veya kontrol altına alınması hususları endüstriyel tesislerin asla ihmale getiremeyeceği en önemli konuların başında gelmektedir.

Enerji Verimliliği Sempozyumu

Enerji Verimliliği ve Yönetimi Sempozyumu kapsamında düzenlenecek panel ve oturumlar ile enerji verimliliğini içeren tüm konular, politikalar ve stratejiler; uluslararası enerji alanında/sektöründe araştırma yapan akademisyenler, kurumlar, şirketler ve Türkiye’nin önde gelen isimleri ile buluşmalar gerçekleştirilir.

Hava Kalitesi ve Emisyon Çözümleri Sempozyumu

Hava Kalitesi ve Emisyon Çözümleri Sempozyumu’nda hava kalitesini arttırmaya yönelik çözümler hedeflenmektedir. Sektör hakkında yazarlar, akademisyenler ve profesörler başta olmakla birlikte sektörün ileri gelen firmalarının bir araya gelip ortak bir paydada buluştu bu sempozyumda, geleceği aydınlatıcı tartışmalar yapılıp sektör bilinci aşılanmaktadır.

 • Sempozyum Sponsorluk ve Reklam Başvuruları!

  Şimdi Başvurun!

 • Neden Sponsor Olmalıyım?

  Üst Düzey Firma Tanıtımı

  Sponsor olarak sektörün önde gelen firmalarına işletmenizi tanıtabilir; reklam, görsel, video ve diğer basılı ve dijital envanterlerde firmanızın tanıtımını yaparak aynı sektörde bulunan yüzlerce firma ile Premium iş ortaklığı fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Stant Alanı İmkanı

  Sponsoru olduğunuz sempozyum organizasyonlarında basılı ve dijital mecralarda yapılan tanıtımın yanı sıra size özel ayrılmış standa alanına da sahip olursunuz.

 • Neden Reklam Vermeliyim?

  Dijital Reklam

  Reklam vererek web sitelerimizi takip eden kullanıcı ve okuyucu kitlesi ile günde onbinlerce görüntülenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Unutmayın ki, kontrolmedya bünyesinde bulunan web siteleri, sektörün duayen firmaları tarafından takip edilip incelenmektedir.

  Basılı Reklam

  Reklamınızı vermek istediğiniz sempozyuma özel basılı envanter, gazete ve/veya iş dünyası dergilerinde logo paylaşımı, şirket tanıtım broşürleri, zirve öncesi ve sonrası yapılacak tanıtım faaliyetlerinde ön planda olmak, zirve için hazırlanan tüm basılı materyallerde şirket logosu konulması, yaka kartı sponsorluğu, teşekkür plaketi, delege çantası sponsorluğu vb. alanlarda yapılacak yazılı ve basılı envanterlerde şirketinizin adının geçmesini ve tanıtımının yapılmasını sağlar.

 • Dijital Reklam ve Sponsorluk İşe Yarıyor mu?

  Ön Plana Çıkın!

  Web sitelerimizin SEO ayarları ve güncel içerik paylaşımları sayesinde, özellikle sempozyum dönemlerinde artan trafik ve kullanıcı kalitesini göz önünde bulundurduğumuz zaman sitelerimiz veya sosyal ağlarımız üzerinden verdiğiniz reklamlar, istenilen hedef kitleye yöneltilmekte ve kaliteli geri dönüşler alınmaktadır.

  Reklam Raporları

  Web sitelerimiz analiz araçları ile takip edilmekte olup her ay sonu trafik raporları reklam verenlerimiz ile paylaşılmaktadır.

Blog Yazıları

 • Enerji Verimliliği ve Yönetim Sempozyumu Konuşmacılar
  Enerji Verimliliği ve Yönetim Sempozyumu Konuşmacılar

  Buhar teknolojileri, yeşil enerji ve en yenilikçi enerji sistemleri bu sempozyumda tartışılacak. Sektörün ileri gelen firmaları ile bağlantı kurmak ister misiniz?
  Kayıt Linki: https://enerjiverimliligisempozyumu.com/registration/

 • Tesislerde Proses Emniyeti Sempozyumu Konuşmacılar
  Tesislerde Proses Emniyeti Sempozyumu Konuşmacılar

  Yıllık olarak Kontrol Medya tarafından düzenlenen Tesislerde Proses Emniyeti Sempozyumu, bu yıl da sektöre yön vermek için bir araya geliyor. Sektörden uzak kalmamak için şimdi siz de kayıt olun.
  Kayıt Linki: https://prosesemniyetisempozyumu.com/kayit/

 • Bakım İstanbul Sempozyumu, Bakımcılar Konuşuyor!
  Bakım İstanbul Sempozyumu, Bakımcılar Konuşuyor!

  Sektörün ileri gelen konuşmacıları ve sektörün içinden onlarca firma ile etkileşime geçmek için kaydınızı yaptırmayı unutmayınız!
  Kayıt Linki: https://bakimistanbul.org/kayit/